MODUŁ PRZEDPOŁUDNIOWY 7:00 – 13:00

W ramach opłaty: całodzienna opieka, zajęcia przyrodnicze w ogrodzie zoologicznym, warsztaty umuzykalniające oraz angielski, śniadanie i napoje w cenie
600 zł / miesiąc

MODUŁ CAŁODZIENNY 7:00 – 17:00

W ramach opłaty: całodzienna opieka, zajęcia przyrodnicze w ogrodzie zoologicznym, warsztaty umuzykalniające oraz angielski, całodzienne wyżywienie płatne dodatkowo
700 zł / miesiąc

KOSZTY CAŁODZIENNEGO WYŻYWIENIA

Śniadanie, napoje, dwudaniowy obiad z podwieczorkiem, popołudniowa przekąska
12 zł / dzień
Kwota opłaty za wyżywienie naliczana będzie według faktycznego wykorzystania i rozliczana w trybie miesięcznym. – odejmowana od opłat za kolejny miesiąc.

ROCZNA OPŁATA EDUKACYJNA

W ramach opłaty: przygotowanie miejsca dziecka w przedszkolu, indywidualne karty pracy oraz roczne ubezpieczenie.

OPŁATA REZERWACYJNA

W ramach opłaty: rezerwacja miejsca (po spotkaniu oraz podpisaniu umowy przedwstępnej!), przygotowanie miejsca na pierwszy rok uczęszczania dziecka do przedszkola (ubezpieczenie, indywidualne karty pracy, itp.).
Osoby które wpłacą opłatę rezerwacyjną będą zwolnione z rocznej opłaty edukacyjnej w pierwszym roku uczęszczania dziecka do przedszkola.

Ewentualne koszty wycieczek będą uzgadniane i rozliczane osobno.

Drugie dziecko w rodzinie czesne rabat 30%.
Młodsze rodzeństwo jest zwolnione z wpłacania opłaty rezerwacyjnej.

Opłata miesięczna płatna do 10 każdego miesiąca przelewem na konto:
Katarzyna Rutkowska
BZ WBK 15 1090 1362 0000 0001 3561 6291